مخزن گالوانیزه

مخزن گالوانیزه

مخزن گالوانیزه

Blog Article

ثابت بودن یا متحرک بودن مخزن گالوانیزه قبل از ساخت، توسط مشتری باید مشخص شود. نوع اتصالات و جوش های مخزن گالوانیزه بسیار حائز اهمیت هستند. نوع سیالی که قرار است در مخزن نگهداری شود نسبت به موقعیت قرارگیری مخزن گالوانیزه مورد بررسی قرار می گیرد و سایز ورودی و خروجی مخزن گالوانیزه توسط کارشناس ارزیابی می شود. مزیت مخزن گالوانیزه نسبت به سایر مخازن

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به تانکر فلزی میثاق می باشد

تانکرها و مخازن فلزی گالوانیزه به عنوان یکی از گزینه‌های برتر در دسته مخازن صنعتی محسوب می‌شوند و دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند.

این مدل‌ها توسط اصحاب صنعت گاهی به نام “منبع آب چینی” نیز شناخته می‌شوند.

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به تانکر فلزی میثاق می باشد

در ادامه به بررسی برخی از مدلهای پرتقاضای مخزن فلزی گالوانیزه‌ای خواهیم پرداخت.

نصب مخازن گالوانیزه به دو عامل اصلی، یعنی “مدل ساخت و مونتاژ” و “ظرفیت مخزن” بستگی دارد. به این صورت که:

از این رو تمامی محصولات تولید شده توسط این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

این عوامل با مقادیر متنوعی بر قیمت مخزن گالوانیزه تأثیر می‌گذارند. البته هیچگاه نمی‌توان براساس داده‌های تقریبی به تخمین کلی از قیمت اکتفا کرد و بهتر است نیازها و ابعاد پروژه‌ها با دقت مشخص شوند.

تانکرهای متصل به سیستم‌های آبیاری قطره‌ای در کشاورزی و گلخانه

استفاده از گالوانیزه بر روی سطح بدنه این تانکر ها می تواند سبب افزایش طول عمر و مدت اینجا کلیک کنید استفاده از آب آشامیدنی شود.

مشتریان محترم می توانند برای دریافت لیست قیمت تانکر گالوانیزه، مشاوره با کارشناسان و ثبت انواع سفارش با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

تانکرهای ساخته شده از این جنس به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش، همچنین خاصیت ضدزنگ، با استقبال زیادی مواجه هستند. این مخازن فلزی ورق سفید (گالوانیزه) همچنین تضمین می‌کنند که کیفیت سیالات حفظ شده و هیچ تغییری در رنگ، مزه و بوی آنها ایجاد نمی‌شود.

بله تانکر سازی میثاق انواع تانکر های فلزی را در محل مورد نظر شما تولید می کند و این یکی از ویژگی های مهم تانکر های فلزی می باشد.

Report this page